Teknik Servis

Manitou Telehandler Teknik Servis

Güvenilir Çözümler, Sorunsuz Performans!​
Arızalanmış veya bakım ihtiyacı duyan Manitou ekipmanlarınız için profesyonel teknik destek mi arıyorsunuz? Biz buradayız! Manitou’nun güçlü ve dayanıklı makinelerinin en iyi performansı göstermesi için uzman ekibimizle yanınızdayız.

Manitou Kirala

Uzman Teknik Ekibimiz

No alt text

Deneyimli ve sertifikalı teknik uzmanlarımız, her türlü Manitou ekipmanının bakımı, onarımı ve sorun giderimi konusunda uzmanlaşmıştır.

Manitou Kirala

Global Standart Bakımı

No alt text

Kaliteye uygun, orijinal yedek parçalar ve en son teknolojili servis atölyelerimizle, ekipmanlarınızın standartlara uygun şekilde bakımını ve onarımını gerçekleştiriyoruz.

Manitou Kirala

Hızlı Ve Etkili Hizmet

No alt text

Zamanınız bizim için değerli! İhtiyaçlarınıza en hızlı şekilde yanıt vererek, işlerinizi aksatmadan ekipmanlarınızın en kısa sürede iş başında olmasını sağlıyoruz.

Manitou Kirala

Manitou Özel Servis

No alt text

Manitou özel servis hizmetlerinin tümünü deneyimli, Manitou özel servis konusunda uzman ve dinamik çalışma ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Manitou Kirala

Manitou Teknik Servis

No alt text

Arıza tespiti ve onarım süreçlerinde uzman teknik servis ekiplerimiz tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir.

Manitou Kirala

Manitou Yedek Parça

No alt text

Bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan yedek parçalar hakkında bilgi alabilir, kalite ve uyumluluk güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Call Now Button